NPYB Schedule

Home Team is listed second
Home teams wear white jerserys
All Games at Morgan Family Center (Teen Center)

Individual Team Schedule: 
January 25, 2020
8:30 AM 04 - Robinson (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court A)
8:30 AM 03 - Adams (A) vs. 02 - Live (H)
(Court B)
9:30 AM 10 - Robinson (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court A)
9:30 AM 09 - Birk (A) vs. 06 - Simmons (H)
(Court B)
10:30 AM 08 - King (A) vs. 07 - Raducci (H)
(Court A)
10:30 AM 18 - Maurer (A) vs. 11 - Baker (H)
(Court B)
11:30 AM 17 - Delagrange (A) vs. 12 - Mettz (H)
(Court A)
11:30 AM 16 - Richardson (A) vs. 13 - Davidson (H)
(Court B)
12:30 PM 15 - Oluewu (A) vs. 14 - Blas (H)
(Court A)
12:30 PM 23 - Mroz (A) vs. 20 - Guerreiro (H)
(Court B)
1:30 PM 24 - Wax (A) vs. 19 - Metts (H)
(Court A)
1:30 PM 22 - Van Salisbury (A) vs. 21 - Oleckna (H)
(Court B)
2:30 PM 28 - Reichel (A) vs. 25 - Metts (H)
(Court A)
2:30 PM 27 - Blas (A) vs. 26 - Robinson (H)
(Court B)
February 1, 2020
8:30 AM 02 - Live (A) vs. 04 - Robinson (H)
(Court A)
8:30 AM 03 - Adams (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court B)
9:30 AM 08 - King (A) vs. 10 - Robinson (H)
(Court A)
9:30 AM 09 - Birk (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court B)
10:30 AM 07 - Raducci (A) vs. 06 - Simmons (H)
(Court A)
10:30 AM 14 - Blas (A) vs. 13 - Davidson (H)
(Court B)
11:30 AM 15 - Oluewu (A) vs. 12 - Mettz (H)
(Court A)
11:30 AM 17 - Delagrange (A) vs. 11 - Baker (H)
(Court B)
12:30 PM 23 - Mroz (A) vs. 19 - Metts (H)
(Court A)
12:30 PM 16 - Richardson (A) vs. 18 - Maurer (H)
(Court B)
1:30 PM 21 - Oleckna (A) vs. 20 - Guerreiro (H)
(Court A)
1:30 PM 22 - Van Salisbury (A) vs. 24 - Wax (H)
(Court B)
2:30 PM 27 - Blas (A) vs. 25 - Metts (H)
(Court A)
2:30 PM 26 - Robinson (A) vs. 28 - Reichel (H)
(Court B)
February 8, 2020
8:30 AM 02 - Live (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court A)
8:30 AM 04 - Robinson (A) vs. 03 - Adams (H)
(Court B)
9:30 AM 08 - King (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court A)
9:30 AM 06 - Simmons (A) vs. 10 - Robinson (H)
(Court B)
10:30 AM 07 - Raducci (A) vs. 09 - Birk (H)
(Court A)
10:30 AM 16 - Richardson (A) vs. 11 - Baker (H)
(Court B)
11:30 AM 14 - Blas (A) vs. 18 - Maurer (H)
(Court A)
11:30 AM 13 - Davidson (A) vs. 12 - Mettz (H)
(Court B)
12:30 PM 15 - Oluewu (A) vs. 17 - Delagrange (H)
(Court A)
12:30 PM 22 - Van Salisbury (A) vs. 19 - Metts (H)
(Court B)
1:30 PM 21 - Oleckna (A) vs. 23 - Mroz (H)
(Court A)
1:30 PM 20 - Guerreiro (A) vs. 24 - Wax (H)
(Court B)
2:30 PM 28 - Reichel (A) vs. 27 - Blas (H)
(Court A)
2:30 PM 26 - Robinson (A) vs. 25 - Metts (H)
(Court B)
February 15, 2020
8:30 AM 04 - Robinson (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court A)
8:30 AM 03 - Adams (A) vs. 02 - Live (H)
(Court B)
9:30 AM 10 - Robinson (A) vs. 09 - Birk (H)
(Court A)
9:30 AM 07 - Raducci (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court B)
10:30 AM 06 - Simmons (A) vs. 08 - King (H)
(Court A)
10:30 AM 14 - Blas (A) vs. 16 - Richardson (H)
(Court B)
11:30 AM 15 - Oluewu (A) vs. 11 - Baker (H)
(Court A)
11:30 AM 12 - Mettz (A) vs. 18 - Maurer (H)
(Court B)
12:30 PM 13 - Davidson (A) vs. 17 - Delagrange (H)
(Court A)
12:30 PM 22 - Van Salisbury (A) vs. 20 - Guerreiro (H)
(Court B)
1:30 PM 23 - Mroz (A) vs. 24 - Wax (H)
(Court A)
1:30 PM 21 - Oleckna (A) vs. 19 - Metts (H)
(Court B)
2:30 PM 27 - Blas (A) vs. 26 - Robinson (H)
(Court A)
2:30 PM 28 - Reichel (A) vs. 25 - Metts (H)
(Court B)
February 22, 2020
8:30 AM 02 - Live (A) vs. 04 - Robinson (H)
(Court A)
8:30 AM 03 - Adams (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court B)
9:30 AM 10 - Robinson (A) vs. 07 - Raducci (H)
(Court A)
9:30 AM 09 - Birk (A) vs. 08 - King (H)
(Court B)
10:30 AM 06 - Simmons (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court A)
10:30 AM 14 - Blas (A) vs. 11 - Baker (H)
(Court B)
11:30 AM 13 - Davidson (A) vs. 15 - Oluewu (H)
(Court A)
11:30 AM 12 - Mettz (A) vs. 16 - Richardson (H)
(Court B)
12:30 PM 18 - Maurer (A) vs. 17 - Delagrange (H)
(Court A)
12:30 PM 23 - Mroz (A) vs. 22 - Van Salisbury (H)
(Court B)
1:30 PM 24 - Wax (A) vs. 21 - Oleckna (H)
(Court A)
1:30 PM 20 - Guerreiro (A) vs. 19 - Metts (H)
(Court B)
2:30 PM 26 - Robinson (A) vs. 28 - Reichel (H)
(Court A)
2:30 PM 27 - Blas (A) vs. 25 - Metts (H)
(Court B)
February 29, 2020
8:30 AM 04 - Robinson (A) vs. 03 - Adams (H)
(Court A)
8:30 AM 02 - Live (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court B)
9:30 AM 10 - Robinson (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court A)
9:30 AM 09 - Birk (A) vs. 06 - Simmons (H)
(Court B)
10:30 AM 13 - Davidson (A) vs. 11 - Baker (H)
(Court A)
10:30 AM 08 - King (A) vs. 07 - Raducci (H)
(Court B)
11:30 AM 12 - Mettz (A) vs. 14 - Blas (H)
(Court A)
11:30 AM 17 - Delagrange (A) vs. 16 - Richardson (H)
(Court B)
12:30 PM 18 - Maurer (A) vs. 15 - Oluewu (H)
(Court A)
12:30 PM 22 - Van Salisbury (A) vs. 21 - Oleckna (H)
(Court B)
1:30 PM 24 - Wax (A) vs. 19 - Metts (H)
(Court A)
1:30 PM 23 - Mroz (A) vs. 20 - Guerreiro (H)
(Court B)
2:30 PM 26 - Robinson (A) vs. 25 - Metts (H)
(Court A)
2:30 PM 28 - Reichel (A) vs. 27 - Blas (H)
(Court B)
March 7, 2020
8:30 AM 04 - Robinson (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court A)
8:30 AM 03 - Adams (A) vs. 02 - Live (H)
(Court B)
9:30 AM 08 - King (A) vs. 10 - Robinson (H)
(Court A)
9:30 AM 09 - Birk (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court B)
10:30 AM 07 - Raducci (A) vs. 06 - Simmons (H)
(Court A)
10:30 AM 18 - Maurer (A) vs. 13 - Davidson (H)
(Court B)
11:30 AM 12 - Mettz (A) vs. 11 - Baker (H)
(Court A)
11:30 AM 17 - Delagrange (A) vs. 14 - Blas (H)
(Court B)
12:30 PM 16 - Richardson (A) vs. 15 - Oluewu (H)
(Court A)
12:30 PM 22 - Van Salisbury (A) vs. 24 - Wax (H)
(Court B)
1:30 PM 21 - Oleckna (A) vs. 23 - Mroz (H)
(Court A)
1:30 PM 20 - Guerreiro (A) vs. 19 - Metts (H)
(Court B)
2:30 PM 27 - Blas (A) vs. 26 - Robinson (H)
(Court A)
2:30 PM 28 - Reichel (A) vs. 25 - Metts (H)
(Court B)
March 14, 2020
8:30 AM 03 - Adams (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court A)
8:30 AM 02 - Live (A) vs. 04 - Robinson (H)
(Court B)
9:30 AM 08 - King (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court A)
9:30 AM 06 - Simmons (A) vs. 10 - Robinson (H)
(Court B)
10:30 AM 07 - Raducci (A) vs. 09 - Birk (H)
(Court A)
10:30 AM 18 - Maurer (A) vs. 13 - Davidson (H)
(Court B - Playoff Game)
11:30 AM 12 - Mettz (A) vs. 15 - Oluewu (H)
(Court A - Playoff Game)
11:30 AM 14 - Blas (A) vs. 11 - Baker (H)
(Court B - Playoff Game)
12:30 PM 17 - Delagrange (A) vs. 16 - Richardson (H)
(Court A - Playoff Game)
12:30 PM 21 - Oleckna (A) vs. 24 - Wax (H)
(Court B - Playoff Game)
1:30 PM 22 - Van Salisbury (A) vs. 19 - Metts (H)
(Court A - Scrimmage)
1:30 PM 20 - Guerreiro (A) vs. 23 - Mroz (H)
(Court B - Playoff Game)
2:30 PM 26 - Robinson (A) vs. 28 - Reichel (H)
(Court A)
2:30 PM 27 - Blas (A) vs. 25 - Metts (H)
(Court B)
March 21, 2020
8:30 AM 04 - Robinson (A) vs. 03 - Adams (H)
(Court A)
8:30 AM 02 - Live (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court B)
9:30 AM 10 - Robinson (A) vs. 09 - Birk (H)
(Court A)
9:30 AM 07 - Raducci (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court B)
10:30 AM 06 - Simmons (A) vs. 08 - King (H)
(Court A)
10:30 AM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
11:30 AM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court A - Playoff Game)
11:30 AM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
12:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court A - Playoff Game)
12:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
1:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court A - Playoff Game)
1:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
2:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court A - Playoff Game)
2:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
March 28, 2020
8:30 AM 03 - Adams (A) vs. 02 - Live (H)
(Court A)
8:30 AM 04 - Robinson (A) vs. 01 - Dennis (H)
(Court B)
9:30 AM 06 - Simmons (A) vs. 05 - Davidson (H)
(Court A)
9:30 AM 10 - Robinson (A) vs. 07 - Raducci (H)
(Court B)
10:30 AM 09 - Birk (A) vs. 08 - King (H)
(Court A)
10:30 AM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
11:30 AM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court A - Playoff Game)
11:30 AM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
12:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court A - Playoff Game)
12:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
1:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court A - Playoff Game)
1:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)
2:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court A - Playoff Game)
2:30 PM TBD Playoff (A) vs. TBD Playoff (H)
(Court B - Playoff Game)

Our annual Board of Directors meeting is coming up in October and we are going to have a few board positions open. If you are interested, or have questions please see one of the board of Directors: Scott, Greg, or Andy, or email us at .

2021 Winter Season

Make sure to Like us on Facebook for future updates.

Check back as dates and times may change
:

Online registration with credit card will be available possibly as early as  Sept- 2020 

** Mailed or Emailed registration forms will not be accepted

DATES MAY CHANGE


Cost:
Early Registration
Oct 14- Oct 31 $70.00

Registration
Nov 1 - Nov 30 $80.00

Late Registration
Dec 1 - Dec 8 $100.00

Family Max Amount is TBD
For Financial Assistance click here

We will be holding the ref clinic Dec xx at TBD at the Morgan Center. Anyone interested in refing this summer season needs to attend.

Tentative Dates
Practice Starts Jan 6, 2021 
First Games Jan 25, 2021
Last Games Mar 28, 2021
Picture Day ?
Picture Day Info

Board Meetings at the Morgan Center:
?





Director's Meetings:
?